Warsztat „Improwizacja w pracy trenera” – prowadzący: Krzysztof Prystupa, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zrządzania „MATRIK”.

Zapraszamy na spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Klubu Trenerów Zarządzania, które odbędzie się 11.04.2017 w godz. 17:00-21:00
Poznamy się, porozmawiamy o planach Klubu. Po dyskusji zapraszamy na warsztat o improwizacji w pracy trenera, który poprowadzi Krzysztof Prystupa, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zrządzania „MATRIK”.

IMPROWIZACJA W PRACY TRENERA

Często po skończonej dyskusji, zwłaszcza tej, w której nie udało nam się przytoczyć mocnych argumentów, mówimy do siebie: jak mogłem o tym zapomnieć, w głowie mam setki argumentów i kontrargumentów, dlaczego przypominają mi się po fakcie?

Improwizacja to wyłączenie wewnętrznego cenzora i rozpoczęcie przygody ze
spontanicznością. To akt koncentracji na rozmówcy i nieograniczony dostęp do zasobów naszej błyskotliwości i twórczego myślenia.

Cel:

1. Doskonalenie umiejętności koncentrowania własnej uwagi na odbiorcy.
2. Poznanie podstawowych mechanizmów uruchomiających zdolność do swobodnej improwizacji.

Program:

1. Zdolność do zaufania.
2. Twórcza spontaniczność.
3. Umiejętność przyjmowania propozycji.
4. Słuchanie i świadomość.
5. Narracja.

Ps.
„Są ludzie, którzy wolą mówić „tak” oraz tacy, którzy wolą mówić „nie”. Ci, którzy mówią „tak”, są nagradzani przygodami. Ci, którzy mówią „nie” są nagradzani bezpieczeństwem.” (K. Johnstone)

Osoba Prowadząca:
Krzysztof Prystupa

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zrządzania „MATRIK”.
Właściciel firmy szkoleniowej ViaMowa, specjalizującej się w szkoleniach z wystąpień publicznych, dykcji i emisji głosu w mówieniu. Z wykształcenia aktor i logopeda medialny. Pracował, a obecnie współpracuje z Teatrem Groteska w Krakowie oraz Teatrem Barakah. Wykłada w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest też członkiem Stowarzyszenia Mentorów „Promentor”. Obok szkoleń grupowych prowadzi treningi indywidualne pomagające przygotować wystąpienie publiczne, posługiwać się bezwysiłkową i wiarygodną mową, oraz treningi korygujące wady wymowy u osób dorosłych.

Zapisy: https://competit.pl/w/1618/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *