Informacje praktyczne

Wybierasz się pierwszy raz do Olsztyna? Nie masz czasu na organizację podróży i pobytu? Nie wiesz jak do nas trafić? Nie wahaj się zapytać. Nasz zespół zorganizuje wszystko od A do Z.

JAK DOJECHAĆ

Olsztyn to miasto nowoczesne i tętniące życiem, świetnie skomunikowane ze wszystkimi największymi miastami w Polsce. Myślisz, że Olsztyn jest daleko od Ciebie? Wsiądź w samochód, pociąg lub komfortowy autobus i przekonaj się, że Olsztyn jest bliżej niż Ci się wydaje.

Nie wiesz jak do nas trafić? Zadzwoń! Z chęcią pomożemy Ci ułożyć trasę.

Zapewnimy Tobie i Twoim gościom organizację dowozu z dworca i przejazdy po mieście.

  • Odległość od dworca PKP/PKS: 5 minut samochodem
  • Odległość od historycznej starówki: 5 minut samochodem

Samochodem:

  • Warszawa – 213 km, 2 godz. 40 min
  • Gdańsk – 168 km, 2 godz.
  • Białystok – 226 km, 3 godz 20 min.
  • Toruń – 175 km, 2 godz 50 min

Autobusem i pociągiem:

Taxi:

  • Green Taxi: tel. 1-91-92
  • Radio taxi: 1-96-22

mapka

OLSZTYN – CO ROBIĆ

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? To proste – przenieś miejsce pracy na Warmię. Z dala od wielkich aglomeracji i wielkomiejskiego zgiełku, pośród jezior i lasów, w malowniczym Olsztynie Koszary Funka zapraszają do pracy i wypoczynku.

Olsztyn – miasto ciągle niedoceniane choć odkrywane przez coraz większą liczbę ludzi. Tutaj odpoczniesz i odetchniesz świeżym powietrzem, spróbujesz oryginalnej regionalnej kuchni, spędzisz czas pływając po jeziorach i rzekach albo odkryjesz tajemnice warmińsko-mazurskich lasów, które zachwycają niezwykłą roślinnością.

Tu zwiedzisz jedyne w Polsce planetarium, którego kopuła pokrywa się mapą nieba w wielu odsłonach, spojrzysz w niebo Mikołaja Kopernika. Zwiedzisz XIV wieczny zamek i odpoczniesz na jednej z wielu malowniczych plaż. Muzea i galerie dopełniają kulturalny wizerunek tego miejsca, kusząc niecodziennymi wystawami i ciekawymi wernisażami.

Dowiedz się więcej: visit.olsztyn.eu

GDZIE NOCOWAĆ

Przyjedź i zostań na dłużej. W Olsztynie znajdziesz wiele hoteli w których przyjemnie spędzisz czas po pracy. Doradzimy najlepsze miejsca, zorganizujemy pobyt wedle Twoich potrzeb.

Rekomendujemy:

GDZIE ZJEŚĆ

Poznaj smaki Olsztyna, nie tylko warmińskie: