Sale biznesowe

Masz dość przeprowadzania rozmów biznesowych w kawiarniach, sesji coachingowych w nieprzystosowanych do tego miejscach? W biurze ciągle ktoś Ci przeszkadza, a kiedy prowadzisz korepetycje, domownicy nagle mają tysiąc spraw do załatwienia?

Pozwól sobie na luksus spokojnej pracy w miejscu o niepowtarzalnym klimacie. Udostępnimy Ci sale stworzone do pracy w ciszy i komforcie. Dwupoziomowa przestrzeń daje niepowtarzalne możliwości spotkań zarówno przy stole konferencyjnym jak i w bardziej swobodnej atmosferze, w wygodnych fotelach na antresoli. Dodatkowo będziesz miał do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt multimedialny i bezprzewodowy internet dla Ciebie i Twoich gości.

Doskonale wiemy jak ważne jest poszerzanie horyzontów i kontaktów biznesowych. Koszary Funka, w których spotykają się ludzie biznesu z pewnością będą dla Ciebie inspirującym miejscem dającym wiele możliwości, o których w normalnych warunkach nawet byś nie pomyślał. Tutaj spotkasz trenerów, coachów, coworkerów, freelancerów, biznesmenów oraz wiele innych ciekawych osób.

Zapraszamy, sprawdź nas!

Zapoznaj się również z naszymi ofertami specjalnymi ponieważ kiedy raz poczujesz klimat tego miejsca, będziesz chciał do niego wracać.
Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się co mamy Ci do zaoferowania – nie zawiedziesz się!

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Sala spotkań F
Powierzchnia Cena
Dół – 30m2
Antresola – 22m2
2 godz. – 130,00
4 godz. – 210,00
8 godz. – 350,00

Sala spotkań G
Powierzchnia Cena
Dół – 35m2
Antresola – 15m2
2 godz. – 100,00
4 godz. – 165,00
8 godz. – 290,00