Fokusownia – Sala z lustrem weneckim

 Koszary Funka  – profesjonalne badania w wyjątkowym miejscu

 

Szukasz komfortowej fokusowni w dogodnej lokalizacji? Potrzebujesz kameralnych wnętrz do rozmów na trudne tematy? Czy może prestiżowego miejsca, gdzie bez wahania zaprosisz swoich klientów? Zapraszamy do Koszar Funka! Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie realizacji grup dyskusyjnych, wywiadów pogłębionych oraz paneli eksperckich. Zrealizujemy najbardziej złożone projekty.

Łączymy unikalne wnętrza, z najwyższymi standardami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji badań jakościowych. Przestrzeń i wyposażenie, którym dysponujemy dają ogromne możliwości.

Oferujemy dogodną lokalizację i komfortowe warunki pracy dla badaczy, moderatorów, respondentów oraz Twoich klientów.

Target Olsztyn – otwórz się na nowy, ciekawy rynek realizacji badań – sprawdź, co mają do powiedzenia mieszkańcy Olsztyna!

Olsztyn jest bliżej niż myślisz! To jedynie 2,5 godziny drogi samochodem z Warszawy i 2 godziny drogi z Gdańska. Dojedziesz do nas dwupasmową S7, Intercity lub komfortowym autokarem.

Olsztyn, to idealne miasto do przeprowadzania badań jakościowych. Wpisz je w schemat doboru próby!

  • Spełnia następujące kryteria lokalizacji: miasto wojewódzkie, miasto do 200 tys. mieszkańców, miasto w północnej Polsce, województwo objęte Programem Rozwoju Polski Wschodniej, z dużą stopą bezrobocia, miasto turystyczne, miasto studenckie, miasto historyczne, miasto z coraz większą liczbą mieszkańców, miasto rozwijające się… i wiele więcej.
  • Visit Olsztyn: Współpracując z nami nie musisz martwić się o logistykę! Z chęcią zorganizujemy przejazd i pobyt moderatora oraz Twoich Klientów. Wskażemy Ci najlepsze hotele i restauracje, polecimy najciekawsze miejsca do zwiedzenia. Oferujemy także wygodną przestrzeń do pracy dla moderatora!

FOKUSOWNIA

W Koszarach Funka znajdziesz profesjonalną i nowoczesną fokusownię wyposażoną we wszystko, co jest potrzebne do realizacji grup dyskusyjnych. Przy dużym stole wygodnie zasiądzie nawet dziesięć osób, a za lustrem weneckim, w komfortowych warunkach z przyjemnością ugościmy Twoich klientów. Oferujemy wykwinty poczęstunek i możliwość zamówienia posiłku z kart menu restauracji partnerskich. Nauczeni wieloma latami doświadczeń, sprostamy nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom.

Fokusowanię wyposażano w nowoczesny system nagrywania, system streamingu oraz system nagłośnieniowy. Rozmieszczone w różnych miejscach kamery pozwalają obserwować na monitorze w podglądowni zadania wykonywane przez respondentów na stole, np. układanie kolaży. Nagrany materiał możemy dowolnie zmontować, łącząc obraz tworzonych na stole kolaży z ogólnym widokiem sali, czy też łącząc obraz sali z materiałem wyświetlanym respondentom na telewizorze.

LOUNGE ROOM

Wychodząc na przeciw nowym trendom, w Koszarach Funka stworzyliśmy idealne miejsce do realizacji miningrup dyskusyjnych, czy też wywiadów pogłębionych w bardziej swobodnych i naturalnych warunkach. W wygodnych fotelach, przy aromatycznej filiżance kawy czy też herbaty, moderator może rozmawiać nawet na najtrudniejsze tematy.

SALE PANELOWE / WARSZTATOWE

Nasze prestiżowa sale biznesowe, czy też szkoleniowe służyć mogą do organizacji paneli eksperckich, spotkań czy warsztatów ze specjalistami. Wyposażenie sal oraz dodatkowe usługi skonfigurujemy wedle Twoich potrzeb. Mamy tu nieograniczone możliwości.

Zapraszamy zapoznaj się z naszą ofertą:

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I KOMFORT WSPÓŁPRACY

Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Dbamy o detale, stawiamy na jakość i nowoczesne rozwiązania.

  • Platforma RC @Clients: Dzięki platformie otrzymasz dostęp do nagrań video i audio już w 30 minut po zakończeniu grupy dyskusyjnej.
  • Nagrania przekazujemy w postaci plików video oraz audio: Pliki z nagraniami otworzysz we wszystkich popularnych odtwarzaczach, np. media player
  • RC @Smartvideo: Dzięki rozmieszczeniu kamer w różnych miejscach, możemy tak montować nagrany materiał, aby oglądający go w pełni uczestniczyli w tym co się dzieje na sali.
  • Podaj nam maile Twoich tranksrybentów lub skorzystaj z naszego systemu transkrypcji. Transkrypcje otrzymasz następnego dnia.
  • Gwarantujemy 100% trafnej rekrutacji – zapraszamy na grupy osoby wcześniej nie uczestniczące w badaniach, centralnie monitorujemy postęp rekrutacji i sprawdzamy zgodność rekrutacji z kryteriami.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami: +48 89 722 12 40