Powierzchnie Biurowe

Biura i przestrzeń dla Twojego biznesu w Koszarach Funka

Niepowtarzalny historyczny klimat budynku koszar z XIX wieku oraz to, czego oczekujesz od nowoczesnego biura. Budynek zrewitalizowany z zachowaniem wielu odniesień do oryginalnego charakteru i pieczołowitą restauracją historycznych detali wnętrza. Stanowi on stylową oprawę dla nowoczesnych rozwiązań użytkowych i technologicznych.

  • Monitoring i ochrona
  • Pełna ochrona przeciwpożarowa z powiadomieniem do PSP, alarm
  • Okablowanie strukturalne, szybkie łącze internetowe, światłowód
  • Kompleksowa obsługa i administracja
  • Budynek dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

 

 

  • Ponad 400m2 powierzchni biurowej
  • Nietuzinkowe lokale biurowe na parterze i piętrze
  • Kompaktowe biura i duże, przestronne przestrzenie biurowe
  • Możliwośc wynajęcia biur z umeblowaniem
  • Elastyczna oferta najmu – już od 50zł/m2

 

Koszary Funka to więcej niż biura. To komfort i wygoda. Masz do dyspozycji recepcję, koszarową kuchnię, możliwość uczestniczenia w licznych evenatch  i szkoleniach biznesowych,dostęp do sal konferencyjnych i networking w praktyce. A to wszystko w otoczeniu przyjacielskiej i kreatywnej atmosfery.

 

 Świetna lokalizacja

Blisko centrum miasta, w pobliżu głównych tras komunikacyjnych i przystanków komunikacji miejskiej. Szybki i bez korków dojazd z centrum oraz głównych tras wylotowych. Do tego parking, wygodne miejsca postojowe dla rowerów i sąsiedztwo lasu miejskiego oraz urokliwej promenady- Łynostrady. Koszary Funka to recepta na doskonałą lokalizację, dostępność i możliwość prowadzenia biznesu w wyjątkowym miejscu.

 

Jak się pracuje w Koszarach Funka?

 

Sylwia Dębowska-Lenart, właścicielka agencji kreatywnej Lenart Interactive, jest w Koszarach od początku. To miejsce jest nowoczesne, ładne, pozytywnie nastraja. Jest dokładnie tak, jak wyobrażałam sobie mój mały biznes. Loftowy dizajn sprzyja też współpracy, bo inni pracujący tam, to nie tylko najemcy, ale grupa ludzi, z którymi współpracujemy.

Monika Tarnowska właścicielka Lupa Marketing. – Dla mnie miejsca mają energię, jak ludzie. Czuję ją, choć może to brzmi jak wyznanie bohaterki niskobudżetowego filmu. W swojej agencji właśnie na tej podstawie buduję relacje biznesowe. Jeśli między ludźmi jest dobra aura, mam to świdrujące uczucie i już wiem, że powstanie kolejny dobry projekt.  No i oczywiście wnętrze. Surowe, naturalne, nieprzegadane. I rzeźby, pasujące do ludzi – niebanalnych, unikatowych, z pasją.

Koszary Funka są też siedzibą firmy PrintUp.pl.  Łukasz Kalczuk, manager olsztyńskiego oddziału firmy. – Ktoś nam polecił to miejsce. Dwoje z najemców to nasi klienci. Słyszeliśmy pochlebne opinie, była wolna przestrzeń do wynajęcia, przyszliśmy i nastąpiła tak zwana miłość od pierwszego wejrzenia.  Wspólna kuchnia, która jest miejscem spotkań ludzi z różnych branż, nienadęta atmosfera, to przyciągnęło nas do Koszar.

 

Rafał Tyszka z ZETO SOFTWARE: -Koszary Funka to miejsce idealne dla naszego biznesu, a działamy na rynku dostawców oprogramowania. Realizowanie przedsięwzięć zawodowych w przestrzeniach, jakie oferują Koszary niewątpliwie jest dużo przyjemniejsze niż w typowych korporacyjnych szklanych biurowcach. Przestronne pomieszczenia, z klimatem i dużą elastycznnością w kwestii adaptacji do potrzeb najemcy,  świetne łącze internetowe i oczywiście nie można zapomnieć o partnerskim trybie współpracy z Agnieszką i Tadeuszem.