Sale szkoleniowe i konferencyjne

Zapraszamy do  sal szkoleniowych i konferencyjnych w Koszarach Funka.

Oferujemy komfort i przestrzeń w samym sercu Olsztyna.  Zorganizujemy każdy event, szkolenie czy konferencję dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

Gwarantujemy wyjątkowy klimat, niebanalny wystrój, nowoczesny sprzęt oraz pełną obsługę – 100% satysfakcji dla Ciebie i Twoich gości/klientów.

Skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową dostosowaną to Twoich potrzeb.

Sala A
Liczba miejsc Powierzchnia
stoly2 27
stoly350
stoly4 21
60m2

Sala B
Liczba miejsc Powierzchnia
stoly2 27
stoly3 30
stoly4 21
58m2

Sala C
Liczba miejsc Powierzchnia
stoly3 20
stoly4 14
42m2

Sala D
Liczba miejsc Powierzchnia
stoly2 15-20
42m2

Sala E
Liczba miejsc Powierzchnia
stoly2 25
stoly4 18
58m2

Dodatkowe możliwości

SALA BANKIETOWA, 65m2
Przestronna i jasna sala z przeznaczaniem na szczególne wydarzenia i okazje. Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat nadaje jej ekspozycja prac uczniów z Państwowego Liceum Plastycznego im. E. Mendelsohna w Olsztynie. Na co dzień serwujemy tu poczęstunki dla większych grup naszych gości. Salę możesz jednak wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Sprawdź inne możliwości.

KOSZAROWA JADALNIA, 35m2
Wygodna sala jadalna dla uczestników szkoleń i konferencji, w chwilach przerwy miejsce spotkań i rozmów przy filiżance kawy czy też herbaty. Wyjątkowe wnętrze i wystrój umilą każdy posiłek i dodadzą energii do dalszej wytężonej pracy. Salę tę możesz również wykorzystać według swoich potrzeb i pomysłów. Sprawdź inne możliwości.