Oferta biznesowa

Kompleksowa obsługa eventów

Planujesz zorganizować event? Masz pomysł na nietypową imprezę? Szykujesz się do dużego projektu szkoleniowego w różnych lokalizacjach? Potrzebujesz doradztwa i wsparcia organizacyjnego? Zapraszamy do współpracy z nami!

W Koszarach Funka wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Wiemy że efektywny biznes to czas, a my możemy go zaoszczędzić dla Ciebie. Jeżeli Warmia i Mazury są na mapie Twoich potrzeb i trafiłeś na naszą stronę, nie szukaj dalej. Daj się wyręczyć profesjonalistom. Zajmiemy się wszystkim i zadbamy o każdy detal.

Szeroka oferta kompleksowej obsługi eventów to między innymi:

 • uszczegółowienie harmonogramu i planu działań organizacyjnych
 • rezerwacja sal w dogodnych dla Ciebie terminach w Koszarach Funka i na terenie całej Polski
 • przygotowanie i wysyłka zaproszeń
 • skład, druk i dystrybucję materiałów szkoleniowych
 • przygotowanie i druk: banerów plakatów itp.
 • przygotowanie i zamówienie materiałów promocyjnych
 • organizacja noclegów i przejazdów
 • dokumentacja imprezy: fotografie, nagrywanie
 • i wiele więcej

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość naszych usług! Zapoznaj się również z ofertą sal szkoleniowych i konferencyjnych.

Visit Olsztyn

Planujesz wyjazd integracyjny, motywacyjny czy szkoleniowy? Potrzebujesz oderwać pracowników od biurowej rutyny, by z dystansem spojrzeć na strategię i działania firmy? Na kilka dni przenieś miejsce pracy na Warmię do Olsztyna. Z dala od wielkich aglomeracji i biurowego zgiełku, pośród jezior i lasów, w malowniczym Olsztynie Koszary Funka zapraszają do pracy i wypoczynku.

W przeciwieństwie do hoteli czy ośrodków wypoczynkowych, pełnych przypadkowych ludzi, zapewnimy swobodę, dyskrecję i elastyczność działania. U nas Twoi pracownicy skupią się na meritum i nie będę rozpraszać się hotelowymi atrakcjami. Koszary Funka to najlepsze miejsce do twórczego działania – niebanalny klimat, przestronne wnętrza i sprawna obsługa. Zapoznaj się z ofertą naszych sal szkoleniowych i konferencyjnych.

A po pracy poczuj atmosferę Warmii i Mazur. Tutaj odpoczniesz i odetchniesz świeżym powietrzem, spróbujesz oryginalnej regionalnej kuchni, spędzisz czas pływając po jeziorach i rzekach albo odkryjesz tajemnice warmińsko-mazurskich lasów, które zachwycają niezwykłą roślinnością. Na miłośników adrenaliny czekają tutaj zaś liczne atrakcje takie jak: skoki spadochronowe, nurkowanie, kajaki, parki linowe, quady, gokarty, bojery (zimą) i wiele więcej.

Po dniu pełnym wrażeń, koniecznie odwiedź tętniącą życiem olsztyńską starówkę!.

Zapraszamy do współpracy. Zajmiemy się wszystkim i zadbamy o każdy detal. Zorganizujemy przejazdy, wyżywienie, noclegi i wszelkie atrakcje.

Zadzwoń, przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Pakiet godzinowy

Jesteś trenerem, coachem, korepetytorem, przedsiębiorcą i często potrzebujesz sali na 1-2 godzinne spotkania? Masz dość pracy w przypadkowych miejscach, kawiarniach czy centrach handlowych?

Skorzystaj z naszego pakietu godzinnego, stworzonego z myślą o Twoich potrzebach.

 • Pakiet 10 godzin do wykorzystania w 2 miesiące: cena 500,00 zł netto
 • Pakiet 20 godzin do wykorzystania w 2 miesiące: cena 900,00 zł netto

Zapewnij sobie i Twoim klientom komfort pracy i nauki zawsze w tym samym miejscu i o tej samej porze. Udostępnimy Ci komfortową salę, z nowoczesnym sprzętem multimedialnym.

Pakiet lojalnościowy

Stała współpraca z Koszarami Funka – to się opłaca! Skorzystaj z pakietu lojalnościowego i czerp korzyści ze stałej współpracy.

Zrealizuj u nas 10 spotkań/szkoleń po 8 godzin, a salę na 11 spotkanie udostępnimy Ci za darmo!